Polak głupi wszystko kupi?

Kategoria: Åšmieci z sieci; autor: evva
12.12.2007

Zdawać by się mogło, że Światowi Giganci Internetowi TM nie robią elementarnych błędów marketingowych, albo przynajmniej uczą się na błędach cudzych (mam tu na myśli rzecz jasna spektakularną katastrofę pt. „Ebay szturmem podbija polski rynek”) — ale najwyraźniej nie, bo pojawiło się nam takie śmieszne coś, co wygląda trochę jak portal stworzony na zaliczenie przez studentów, i to niezbyt pilnych i z prywatnej szkoły.

Ciekawe w sumie, może im się tam w Ameryce wydaje, że Polska to tundra, białe niedźwiedzie i lepianki kryte słomą, ergo wszystko z dot.com w nazwie i pochodzące z Ameryki się świetnie sprzeda? Wie ktoś? Spotless, wiesz? ;) W każdym razie, w sukces przedsięwzięcia szczerze powątpiewam. Ale może się nie znam.

A w ramach puenty taki kwiatek z moich ulubionych dziedzin: i jakość lokalizacji, i typografia po prostu RZONDZĄ.

jeszcze Å‚atwiejsza

PS lamerskie: wie ktoś może, co zrobić, żeby w miejscu starego dobrego „średnik nawias” nie wyświetlał się ten debilny emotikon?

Udostępnij


Polak głupi wszystko kupi? - 7 odpowiedzi

 1. DrYoung pisze:

  W ogóle nie rozumiem o co Ci chodzi. Jest pogodynka, horoskop, aktualne 3 wiadomości z tego tygodnia, winamp, zdjęcia Vipów (Johansson i Madonna), czego chcesz więcej? ;>

 2. cube pisze:

  options>writing>formatting>Convert emoticons like :-) and :-P to graphics on display

 3. Calendula pisze:

  Czas siÄ™ przywitać…
  Hej!
  Czytalam Twojego poprzedniego bloga w skryciu przez dłuższy czas, może kiedyś coś skomentowałam. A tu postanowiłam komentować, tak na dobry początek.

  Z blog.pl jestem zacofana, dopiero dziś zobaczyłam, co tam się porobiło. Nevermind.

  Ale faktem jest, że Polak dużo kupi i da się nabrać :P

 4. Spotless pisze:

  Amerykanie znowu zaczynaja wierzyc, ze .com przyniesie suckes (w domysle tym, ktorzy ostanim razem sie zagapili i nie skorzystali z tego pociagu do kasu).

  Polecam http://www.metacafe.com/watch/958560/here_comes_another_bubble/ (bylo na YouTube, ale cenzura wywalila).

 5. evva pisze:

  Spotless, widziałam to już u Kodza na blipie i chyba mnie nawet trochę inspirowało. Anyway, nie rozumiem. CENZURA? WYWALIŁA??

 6. DrYoung pisze:

  “Won’t you blog about this song?” ;-)

 7. Spotless pisze:

  Ja tez nie rozumiem. Chyba chodzilo o prawa do uzycia muzyki z “We didn’t start the fire” czy jakos tak, ale bzdura pozostaje bzdura.

Odpowiedz

 

Nawigacja: