Miało być już dawno, ale.

Kategoria: Ogłoszenia, Ładne rzeczy; autor: evva
17.01.2008

Kluło się o wiele za długo, w bólach i trudach, i chwilami traciłam już nadzieję, że cokolwiek z tego będzie. Ale jednak w końcu się udało i mogę — akurat w moje urodziny* — zaanonsować premierę swojej, ehmm, galerii:

Plan jest oczywiście taki, że rzecz będzie się rozwijać, pojawi się więcej różnych drobiazgów i w ogóle. W miarę, szczegół, wolnego czasu.

Bugi proszę zgłaszać na priv.

I, bardzo ważne. Ogromne dzięki dla Adasia. Bez niego by tego nigdy nie było.

*Trzydzieste czwarte, czujecie to? Że niby ja mam TRZYDZIEŚCI CZTERY lata? Jakaś pomyłka. I tak, wiem, że za nic świecie nie chciałabym znów być dziesięć lat młodsza (ani, co z tym nierozerwalnie związane, dziesięć lat głupsza), ale jednak. Trzydzieści cztery to prawie jak trzydzieści pięć, a zawsze sądziłam, że trzydzieści pięć to zaawansowany wiek średni. Pora zrewidować poglądy, najwyraźniej.

Udostępnij


Miało być już dawno, ale. - 2 odpowiedzi

  1. Calendula pisze:

    Trzydzieści cztery lata to pełnia życia :))

    Ps. Pozwoliłam sobie dodać Panią do linków.

  2. T. pisze:

    Jesteś niezależnie od jakiegos głupiego upływu czasu piękna, młoda, genialna, boska i masz świeży umysł, i niech Ci tak zostanie, stolarz stolarz i inne takie, do zyczeń dołącza się Psyborg, trzymamy kciuki, ściskami łapki, całujemy w nos i zyczymy Tobie i sobie żebyś pozostała dokładnie taka, jaka jestes :-) PS. Zdolną masz córeczkę :-)) PS2. [x] Tak, czytam Cię pasjami i cytuję, jestem na bieżąco, a że jestem nieśmiała…cóż, jedna wadę mogę mieć ;-)

Odpowiedz

 

Nawigacja: