» 2008 » February

Archiwum - February 2008

Fotonotka pozytywna

Kategoria: Budowa, Budyń, Zdjęcia; autor: evva
24.02.2008

Mamy, tadam, nowe łaty i dachówki. Potęga mass mediów. Kochamy wektora. Seriously.

dach

Oraz wiosna przyszła.

wiosna_1

wiosna_2

I czy dacie wiarę, że ona jest już TAKA DUŻA?

Asia

W którey autor po raz n-ty przekonuje się, że nie można mieć wszystkiego naraz.

Kategoria: Jakoś żyję; autor: evva
15.02.2008

Z każdym kolejnym dniem mam coraz więcej pomysłów, planów, rzeczy do zrobienia, zamówień na biżu i pracy. I zaległości. Oczywiście, cieszę się bardzo, że ludziom się podoba; gdyby sytuacja była nieco inna, być może nawet odważyłabym się wziąć głęboki oddech i sprawdzić, czy faktycznie da się tylko z tego żyć, ale że nie jest, powinnam raczej trzymać się chwilowo opcji bezpiecznych, więc.

Więc generalnie mam wrażenie, że ciągle gdzieś mentalnie biegnę, z wywalonym językiem i nie wyrabiając na zakrętach. I chciałabym kiedyś móc zrobić eksperyment taki malutki, polegający na zbadaniu, ile mogłabym spać cięgiem, gdyby mnie nie obudzono. I tak sobie myślę jeszcze, że gdyby każda moja doba miała po jakieś 27−28 godzin, to spokojnie zdążyłabym ze wszystkim — jak myślicie, da się to jakoś załatwić?

Oraz wiem, że powyższy sposób tytułowania notek a) jest niemal tak samo oklepany, jak kończenie zdań słowem „bezcenne”, b) zakrawa na plagiat od Cota, ale, ojtam. MSPANC.

And she fights for her life as she puts on her coat

Kategoria: Jakoś żyję, O szmatkach; autor: evva
5.02.2008

Mam za sobą chyba drugi najlepszy weekend w roku (pierwszy był niewątpliwie ten urodzinowy, kto brał udział, ten wie, zaznaczę tylko, że Jacob’s Creek nadal czeka na konsumpcję w odpowiednim towarzystwie, tak?).

Otóż w sobotę byłam na zakupach. Pierwsza dobra wiadomość: rurki w odwrocie, wracają Spodnie Dla Normalnych KobietTM. Przeczekałyśmy buty z czubami, przeczekałyśmy spodnie rurki, już chyba niczym nas moda nie zaskoczy (no dobra, ciążowe tuniczki z dziwnych materiałów w dziwnych kolorach i wzorach straszą w sklepach nadal, ale nie można przecież mieć wszystkiego). Druga dobra wiadomość: kupiłam sobie dżinsy, które mają wszystko we właściwym miejscu i nic poza tym. W szczególności nie mają zaś dziur, wystrzępień, plam, cekinów i klejnotów, fantazyjnie naszytych kieszeni, fabrycznych zagnieceń, paska nabijanego ćwiekami, nie kończą się poniżej kości biodrowych i nie mają zwężanych nogawek. O, proszę. Trzecia dobra wiadomość: czerwone buty publikowane swego czasu na blipie też nabyłam, a jakże.

Wieczorem (prze)graliśmy w brydża przy makaronie z serem i winie truskawkowym. Każdemu jego fusion.

A w niedzielę, zupełnie jakbyśmy byli normalną rodziną i mieli wolny weekend, pojechaliśmy z Kluską i Adasiem w góry i do kopalni. I przez cały dzień pracowałam tylko 20 minut i tylko dwa razy powiedziałam „kurwa”.

Czyli ewidentnie idzie ku lepszemu. Z 2008 minął tylko miesiąc z kawałkiem, a ja już mam za sobą dwa dobre weekendy. Oby mi się w głowie z nadmiaru szczęścia nie przewróciło.

PS Zagadka tytułu: dawno mi się nic tak nie podobało.

Nie, nie interesujÄ… mnie free casino chips

Kategoria: Ogłoszenia; autor: evva
4.02.2008

Włączyłam moderowanie komentarzy i tak zostanie, dopóki nie będę miała chwili na znalezienie i wdrożenie jakiegoś lepszego sposobu na spam. Nielicznych komentujących przepraszam za uciążliwość.

Update: już powinno być ok. Dziękuję Kanackowi, YaaL, Adasiowi i Młodemu.