» Ładne rzeczy

Archiwum kategorii Ładne rzeczy

Czterolatka

Kategoria: Budyń, Zdjęcia, Ładne rzeczy; autor: evva
25.05.2009

Nie wiem, kiedy się to stało, ale mam córkę, która ma cztery lata, własne zdanie na każdy temat, blond włosy dłuższe od moich i, last but not least, fazę kucykową*.


My Little Pony birthday cake

*Poczucie piękna czterolatek jest dla mnie megazagadką, ale co robić. Dobrze poinformowani twierdzą jednakowoż, że młode dziewczęta z tego wyrastają i tego się trzymajmy. A dla fanów brokatu, różu, tęczowych motywów i sztuki cukierniczej nieco lepsza fota tortu tu.

Miało być już dawno, ale.

Kategoria: Ogłoszenia, Ładne rzeczy; autor: evva
17.01.2008

Kluło się o wiele za długo, w bólach i trudach, i chwilami traciłam już nadzieję, że cokolwiek z tego będzie. Ale jednak w końcu się udało i mogę — akurat w moje urodziny* — zaanonsować premierę swojej, ehmm, galerii:

Plan jest oczywiście taki, że rzecz będzie się rozwijać, pojawi się więcej różnych drobiazgów i w ogóle. W miarę, szczegół, wolnego czasu.

Bugi proszę zgłaszać na priv.

I, bardzo ważne. Ogromne dzięki dla Adasia. Bez niego by tego nigdy nie było.

*Trzydzieste czwarte, czujecie to? Że niby ja mam TRZYDZIEŚCI CZTERY lata? Jakaś pomyłka. I tak, wiem, że za nic świecie nie chciałabym znów być dziesięć lat młodsza (ani, co z tym nierozerwalnie związane, dziesięć lat głupsza), ale jednak. Trzydzieści cztery to prawie jak trzydzieści pięć, a zawsze sądziłam, że trzydzieści pięć to zaawansowany wiek średni. Pora zrewidować poglądy, najwyraźniej.

Czasu, spokoju.

Kategoria: Zdjęcia, Ładne rzeczy; autor: evva
25.12.2007

Gwiazdka

Moja Bardzo Zdolna Córeczka…

Kategoria: Budyń, Zdjęcia, Ładne rzeczy; autor: evva
17.12.2007

..zrobiła korale. Całkiem sama, ja tylko dołożyłam zapięcie.

Asiowe korale

Więcej tutaj. Czy już czas rezerwować domenę ladniejszerzeczy.net? ;)